• Ново
Maked Color'peps Atterolour Pencil Set, 24-моливи
zoom_in

Maked Color'peps Atterolour Pencil Set, 24-моливи

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Овие светли и живописни меки моливи за олово со акварел се совршени за употреба дома или училиште. Само навлажнете го врвот и насликата! Овој сет вклучува и квалитетна четка за бојадисување. Maked Color'peps Atterolour Pencil Set, 24-моливи. Еластична конструкција на дрво од дрво. Лесно се заостри. Живописни бои.

Им се допаѓа и на купувачите..