• Ново
Acdelco 15- A C приемник посува се вклопува во Saab 900
zoom_in

Acdelco 15- A C приемник посува се вклопува во Saab 900

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Acdelco Professional A/C приемник Drier е висококвалитетна компонента за замена на задниот дел за еден или повеќе од следниве системи на возила : HVAC. Овој премија за посуда за премија е произведен за да ги исполни или надмине вашите очекувања за вклопување, форма и функција. Сигурен. Издржлив. Инженерски и тестирани според највисоките стандарди. Професионална, премиум замена на задниот дел. Обезбедува перформанси и сигурност што ги очекувате од Acdelco. Произведено за да ги исполни очекувањата за вклопување, форма и функција. Инженерски и тестирани според највисоките стандарди.

Им се допаѓа и на купувачите..