• Ново
Одете креирајте акрилен лукс премиум сет на боја, КТ
zoom_in

Одете креирајте акрилен лукс премиум сет на боја, КТ

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Донесете ги вашите креации во живот со овој Go Create Acrylic Deluxe Premium Paint Set! Овој сет вклучува 24 тегли со 5 различни видови на боја; Металик, сјај-во-темни, сјај, неон и скапоцен камен. Користете ги советите за сликање и табелата во боја на грб за да ги измешате боите и да создадете нови нијанси! Акрилната боја е брзо сушење што го олеснува додавањето на слоеви на дизајн и персонализација на сите ваши проекти. Одете креирајте акрилна луксузна премиум сет на боја, 24 ct. : Одете креирајте акрилна луксузна премиум сет на боја, 24 КТ. Боите вклучуваат различни завршувања за да додадат димензија, текстура, треперлива и блескава ефекти на уметнички проекти. Одлично за најразлични површини, вклучувајќи хартија, дрво, платно, пена, гипс и многу повеќе. Безбедна, нетоксична акрилна боја. Избрани бои : скапоцен камен, сјај-во-темни, метални, сјајни и неонски тонови. Содржина : 24 разновидни тегли со акрилна боја, 0,75 fl oz. (22,1 мл) секој.

Им се допаѓа и на купувачите..