• Ново
Патриот Р Т ЛТ 295 70Р Оптоварување Е Плиg Солиден Терен Гума
zoom_in

Патриот Р Т ЛТ 295 70Р Оптоварување Е Плиg Солиден Терен Гума

DEN 3070.56

Износ
check Во продавницата.

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРАЧУВААТ ИСТИОТ ДЕН иако ги испраќаме заедно. Информациите за следење може да се проверат со најавување на веб-страницата на курирот со главниот број за следење што ќе го добиете преку е-пошта. На пример, можете да добиете 3 гуми во еден ден, а 4-тиот следниот ден или денот потоа или една гума во еден ден, а вториот еден ден потоа. Ние разбираме дека ова е голема непријатност за нашите купувачи, но ОВА Е АПСОЛУТНО надвор од нашата контрола.ПАТРИОТ R/TFEAURTES И Бенефиции Traction засилена издржливост подолготрајно траење на шарата надградена употребливост преглед Патриот R/T е солиден терен цела сезона гума направена за Теренци и лесни камиони.Дизајнот на шарата и целата сезона соединение wo(повеќе..) Големина : 295/70Р17. Сезона : Цела Сезона. Перформанси : Солиден Терен. Тип На Автомобил : Лесен Камион. Опсег На Оптоварување : Е (10 Слоја). Производот Може Да Варира Од Сликата. Гума Раб Не Се Вклучени.

Им се допаѓа и на купувачите..