• Ново
Пирели Цинтурато Зима 195 65Р 95Т ХЛ Гума Одговара: 2009-Хонда Граѓански Хибрид-Л, 2010-База Тојота Приус
zoom_in

Пирели Цинтурато Зима 195 65Р 95Т ХЛ Гума Одговара: 2009-Хонда Граѓански Хибрид-Л, 2010-База Тојота Приус

DEN 1007.36

Износ
check Во продавницата.

Зимата Пирели Синтурато Е зимска гума без столпчиња која е наменета за употреба на купеа и седани. Мулти-активните 4Д шипки создаваат дополнителни рабови на гризење кои ги подобруваат перформансите на сопирањето на влажни и суви патишта и влечење на снежните патишта, а Областа На Зимскиот Квадрат Синтурато И редовната дистрибуција на притисокот го подобруваат сувото држење и способностите за ракување. Зимата Пирели Синтурато Е зимска гума без столпчиња која е наменета за употреба на купеа и седани. Мулти-активните 4Д шипки создаваат дополнителни рабови на гризење кои ги подобруваат перформансите на сопирањето на влажни и суви патишта и влечење на снежните патишта, а Областа На Зимскиот Квадрат Синтурато И редовната дистрибуција на притисокот го подобруваат сувото држење и способностите за ракување. Одговара : 2013-15 Хонда Граѓански Природен Гас 2012-18 Форд Фокус С 2016-17 Хонда Граѓански ДХ 2003-13 Тојота Корола СЕ 2014-19 Тојота Корола ЛЕ Еко 2008 Хонда Цивик ДХ-Г 2015-19 Шевролет Круз Л 2020-22 Тојота Корола ХИБРИД ЛЕ 2006-07 Хонда Спогодба Вредност Пакет 2006-07 Хонда Граѓански Хибрид 2003-05 ХОНДА СПОГОДБА дхс 2010-13 Киа Соул База 2014-18 киа Форте Лх 2013-16 Хјундаи Елантра Л 2016-17 Фолксваген Џета Трендлајн 2009-10 Шевролет Кобалт Лс 2020-22 нисан Верса С 2017-18 Хјундаи Елантра Еко 2010-12 киа форте екс 2019-22 киа Форте ФЕ 2001-02 Хонда Спогодба Вредност ПАКЕТ 2014 ФОЛКСВАГЕН ЏЕТА КОМФОРТ Тди 2021-23 Хјундаи Елантра Претпочиташе Хибрид И Многу Повеќе - Додадете Го Вашето Возило Во Нашиот Додаток За Вклопување за ДА ПРОВЕРИТЕ.

Им се допаѓа и на купувачите..