• Ново
Firestone цела сезона 225 60R T гума
zoom_in

Firestone цела сезона 225 60R T гума

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Удобноста и способноста треба да бидат во текот на целата година. Затоа гумите на сите сезони на Firestone се дизајнирани со влечење за да се зафатат во влажни, суви или лесни зимски услови. Да се ​​справи со патот во кое било време од годината. И да се обезбедат цврсти перформанси и веродостојни се сите сезонски гуми на Firestone. Затоа, одете напред, тргнете на отворен пат. Ние сме подготвени. Шајска шеза. Црн страничен allид. Ограничен производител на 55.000 милји со ограничен живот гаранција за живот за сите големини на CUV, и ограничен производител со ограничен живот од 65.000 милји, гаранција за живот за сите други големини. FITS : 2019-21 Subaru Forester Prosterience 2010-12 Subaru Outback 3.6 R Premium 2014-18 Subaru Forester 2.5i Погодност 2013-14 Subaru Outback 2.5i погодност 2011-14 Ford Mustang Base 2012-13 Nissan Rogue SV 2006-10 Toyota Sienna XLE 2014-18 Jeep Cherokee North 2004-05 Toyota Sienna XLE Limited 2020-21 Kia Sportage LX S 2022-23 Jeep Compass North 2008 Saturn Vue Green Line 2015-17 Hyundai Tucson Fuel Cell 2011-19 Kia Sportage LX 2016 Jeep Compass Compass Latitude 2022- 23 Subaru Forester Wilderness 2017 Jeep Compass North 2019-20 Jeep Compass Висока надморска височина 2011 Ford Crown Victoria LX 2019-20 Hyundai Tucson Essential 2011 Nissan Rogue S KROM 2021 Jeep Compass Altith 2018 Jeep Compass Latitud проверете.

Им се допаѓа и на купувачите..