• Ново
20 СТАПКИ Пресечен Столб За Знаме Надвор Во Земја Екстра Дебел Тежок Алуминиумски Надворешен Јарбол Со Полиестер Американско Знаме и Златна Топка За Станбено Или К?
zoom_in

20 СТАПКИ Пресечен Столб За Знаме Надвор Во Земја Екстра Дебел Тежок Алуминиумски Надворешен Јарбол Со Полиестер Американско

DEN 1381.12

Износ
check Во продавницата.

VIVOHOME 20 FT Пресек Знамето Пол Комплет Премиум Ние сугерираше дека јарболот треба да се отстранат за време на тешки временски услови за безбедност се однесува на Производ и Пакет Информации Пол Ракав : 6 2"(Кол) ПВЦ Дното Ракав : 1 3'x5' Американското Знаме : 1 3"(Кол) Златна Топка : 1 Макара : 1 Знаме Тока : 2 Нерѓосувачки Челик Клип : 2 Најлон Јаже : 1 ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛИ - Ова знаме пол е направен од високо-квалитетни и издржливи алуминиум кој нема да се наведнуваат или штета во случај на лоши временски услови; Со 2" на дијаметар и 1,3 mm на дебелина, тоа може да му одолее 40-50 mph силен ветар и го испорача долг животен век ПРИЛАГОДЛИВА ВИСИНА – 6 поединечни делови се осигура дека може да се прилагоди на јарболот на совршена висина; вгнездување На дизајн спречува знамето пол од лизгање исклучување и обезбедува лесен за заклучување и отклучување, што ќе ви овозможи да брзо ги растурајте вашиот пресек јарболот пред силна бура ЗНАМЕ ВКЛУЧЕНИ - Ова знаме пол комплет вклучува Американското знаме, кој е направен од најлон материјал кој е отпорен на УВ светлина и висока температура, додавање еден допир на боја на вашиот двор; А 5.1 мм дијаметар на најлон јаже ви овозможува да се подигне и пониски на знамето на лесен и удобен начин ВИДЛИВ СИМБОЛ - Стави ја во вашиот двор или било каде и да го покажете вашиот стремеж за независност, демократија, слобода, и патриотизмот; Погоден за Денот на Знамето, Меморијалниот Ден, Денот на одржување на Изборите, Денот на Независноста, Ветеран на Ден и Божиќ ЛЕСНО ДА се НОСАТ Тоа е така едноставно да се биде одвоен во мали делови за практично складирање.

Им се допаѓа и на купувачите..