• Ново
Календар на подлога со сино небо, управувани блокови, 22 17
zoom_in

Календар на подлога со сино небо, управувани блокови, 22 17

DEN 146.08

Износ
check Во продавницата.

Подгответе се за годината со календар од Blue Sky. Овој календар во стилот на бирото нуди големи месечни распореди и владееше дневни блокови за детален распоред и организиран простор за пишување. Перфорираните страници овозможуваат чисто отстранување после секој месец и чисти пластични капаци ги обезбедуваат долните агли на место. Управувајте со зафатен дом или работен распоред со тоа што ќе ги намалите состаноците, потсетниците и многу повеќе. Останете организирани во текот на целата година со овој прекрасен календар на сино небо. • Месечни страници за календари • Перфорирани месечни страници за лесно солза • Заштитни и издржливи јасти на дното на аглите • Висококвалитетна бела хартија за чист простор за пишување • Претходни и следните месец референтни календари.

Им се допаѓа и на купувачите..